بازرگانی آسیراد
خانه / درباره ما

درباره ما

شرکت مهر پویان آسیراد در سال 1393 با نام تجاری آسیراد فعالیت خود را در زمینه انواع عسل، بره موم ، ژل رویال و دیگر محصولات زنبور عسل آغاز نمود تا مسیری هموار برای انجام معاملات تجاری در این حوزه برای بازارهـای داخـلـی و خـارجـی فـراهـم آورد

بره موم   ژل رویال     

شرکت آسیراد در زمینه خرید، فروش و صادرات عسل های مختلف و حوزه های مربوط به آن فعال می باشد و قادر هست تا کالاهای مربوطه را تامین و جوابگوی مشتریان و تاجران این حوزه باشد.

شرکت آسیراد

آشنایی بیشتر با شرکت آسیراد

شرکت آسیراد

این شرکت با داشتن تیمی جوان و پر انرژی در مسیر بازاریابی های مدرن ملی و بین المللی فـعـالیت می نماید و در حال حاضر با توجه به بنیه کاری خود، توانسته با زنبورداران مطرح و شناخته شده داخلی و خارجی، همکاری های خود را آغاز نماید.

شرکت آسیراد

با توجه به عرصه های گسترده فعالیتی شرکت آسیراد، این امکان نیز فـراهـم شده است که بتوان در مسـیر تامین محصولات مــورد نیاز زنبورداران و هـــمــچـنین عــرضـــه کننده های انواع دســـتگاه هــای صــنعتی با ظـرفـیت هـای مختلف نیز همکاری نمود و همین مسئله نیز سبب شده تا همکاری های بیشتری را بتوانیم با فعالان اقـتصادی در این حـوزه داشـته باشیم.

شرکت آسیراد

توانایی های لازم در واردات و صادرات عسل و دیگر محصولات مربوط به این حوزه نیز سبب شده تا بتوانیم با همکاری گروهی جوان و علاقه مند، رشد گسترده ای به بازار عسل داده و بتوان موقعیت های شغلی جدیدی را فراهم نمود و این مسئله با توجه به وضعیت کنونی اقتصاد در کشور و حتی جهان، به عنوان یکی از مهم ترین مزیت های این گروه به حساب می آید.

مـفـتخریم که در هـمـین زمـان کـوتاه، توانسـته ایم بخش قـابل توجـهـی از اقـتصاد عسل و سایر محصولات آن را از آن خـود کرده ایم و توانسته ایم به پیشبرد اهداف اقتصادی کشور کمک نماییم.

کانال تلگرام اینستاگرام